GÜRSES KURUMSAL
ONLİNE TAHSİLAT SİTESİ

 

Gürses Kurumsal Müşterisi Hesabına Ödeme Yapacaklar İçin Önemli Not!

Bu tahsilat platformu Gürses Kurumsal’ın Bayileri veya Müşterileri hesabına ödeme yapılmak için tasarlanmış olup, Gürses Kurumsal’ın müşterisi değilseniz (Gürses Kurumsal ile aranızda doğrudan kurulan bir sözleşme, sipariş, fatura vs. yoksa) bu modülü kullanarak Gürses Kurumsal’a kendi nam ve hesabınıza ödeme yapmanız mümkün olmayacaktır. Yapacağınız ödeme, çoktan seçmeli menü aracılığıyla seçeceğiniz (ve teyit edeceğiniz) bayinin hesabına alacak olarak kaydedilecektir. Bu ödeme, Gürses Kurumsal ile ilgili bayi arasındaki cari hesaptan, tamamen Gürses Kurumsal’ın kendi ihtiyarında olan tercihlere göre mahsup edilecektir. Neticeten, yaptığınız ödemenin, seçeceğiniz bayiye vermiş olduğunuz sipariş ile hiçbir ilgisi olmayan bir faturadan mahsup edilmesi kuvvetle muhtemeldir. Gürses Kurumsal ilgili sipariş ve ödemeleriniz ile ilgili detaylara haiz olsa bile, yapacağınız ödeme, Bayinin veya Gürses Kurumsal’ın müşterisinin, sizle alakalı siparişinin teslim edileceği manasına gelmez. Ödeme yapılması bu hususları bildiğiniz ve kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Eğer Gürses Kurumsal’a vermiş olduğunuz bir siparişe istinaden kendi hesabınıza Gürses Kurumsal’a ödeme yapmak istiyorsanız, bu hususta Gürses Kurumsa ile temasa geçerek ödeme alternatiflerini öğrenmeniz gerekmektedir.   

İptal İade Şartları

Online tahsilat sisteminden 3D veya sanal pos ile yapılan tahsilatlarda itiraz süresi 10 iş günüdür. Kart sahibi tarafından iade talebinde bulunulması halinde 7 iş günü içerisinde değerlendirme yapılarak itiraz sahibine bilgi verilecektir. Ancak, başkasının hesabına ödeme söz konusu olduğunda, iade talebi, hesabına ödeme yapılan Müşteri tarafından izin verilmedikçe değerlendirmeye alınmayacaktır.

Komisyon, Vergi, Harç vs.

Ödemenize tekabül eden komisyon, vergi, harç vs. varsa ödeme bu meblağlar düştükten  sonra kalan miktar olarak kabul edilecektir. Bu meblağlar bankaya ödenmesi gerekeceğinden, Gürses Kurumsal bu meblağa karşılık, hesabına ödeme yapılan kişi adına 30 gün vadeli fatura düzenleyecek ve ödeme için  hesabına ödeme yapılan kişiye gönderecektir. Eğer başkasının hesabına ödeme yaptıysanız, hesabına ödeme yapılan ile aranızdaki ilişki gereği Gürses Kurumsal’ın  kestiği bir fatura için size rücu edilebilir.

Bankaların uyguladıkları komisyon, vergi, harç oranları ekranda görünenden farklı olabilir. Güncel ve kesin rakamları öğrenmek için bankanızla iletişime geçebilirsiniz.

Kişisel Bilgi Güvenliği

https://tahsilat.gurseskurumsal.com.tr/ kullanıcılarından üyelik ve alışveriş sırasında alınan tüm kişisel bilgiler mevcut en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik sistemleriyle korunmakta, sadece yetki sahibi personel ve gerekli durumlarda kullanıcı onayı ile görüntülenebilecek bir ortamda saklanmaktadır. Bu bilgiler yalnızca Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Banka, hesap numarası ve kredi kartı bilgileri firmamıza iletilmemekte ve bu bilgiler firmamız tarafından hiçbir şekilde işlenmemektedir.

Varsa, kişisel bilgilerin kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir şekilde açıklanmaması, yayınlanmaması, üçüncü şahıslarla paylaşılmaması firmamız tarafından taahhüt ve garanti edilmiştir. https://tahsilat.gurseskurumsal.com.tr/ kişisel bilgiler tanımı haricinde kalan genel kullanıcı bilgilerini, kullanıcı onay verdiği takdirde; bilgilendirme, tanıtım, duyuru ve teklif amacıyla kullanma haklarını saklı tutar.

Ödeme Bilgileri Güvenliği

https://tahsilat.gurseskurumsal.com.tr/  bünyesinde oluşturulmuş olan online güvenlik departmanı; gerekli gördüğü durumlarda, ilk kez alışveriş yapacak olan müşterilerimizin kimlik ve adres bilgilerinin kontrolünü yapar. kredi kartı sahtekarlığı, çalıntı kart kullanımı gibi yasal olmayan kullanımları önlemek amacı ile zaman zaman kullanıcılarla telefonla irtibata geçebilir. Ancak, bu önlemlere rağmen, firmamızın kusuru olmaksızın gerçekleşebilecek olası bir kredi kartı sahtekarlığı durumunda, firmamızın önlemleri yeterli olmadığı iddiası ile firmamız sorumlu tutulamaz. 
https://tahsilat.gurseskurumsal.com.tr/  256bit güvenlik sertifikasına sahiptir. https://tahsilat.gurseskurumsal.com.tr/   dan yapılan alışveriş ve ödemelerde verilen kredi kartı bilgileri siteden bağımsız olarak Globalsign tarafından sağlanan 256bit SSL şifreleme protokolü kullanılarak anlaşmalı bankaların sistemine aktarılır ve banka tarafından sorgulama işlemi yapılır. Sorgulama sonucu anında müşteriye iletilir ve ödeme işlemi tamamlanır. Girilmiş olan kart bilgileri direk olarak bankaya iletilmekte; tüm işlemler müşteri ve banka arasında gerçekleşmektedir. Bu bilgiler hiçbir şekilde site tarafından görüntülenememekte ve kaydedilememektedir. Ödeme sayfasının sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi sayfanın SSL ile şifrelenerek güvenlik altına alındığını göstermektedir.

 GÜVENLİK UYARISI

Kredi kartının çalınması, kaybolması veya izinsiz kullanıldığının fark edilmesi gibi durumlarda zaman kaybedilmeksizin kartın ait olduğu banka ile irtibata geçilmeli ve durum bildirilmelidir.
https://tahsilat.gurseskurumsal.com.tr tarafından tespit edilen kredi kartı sahtekârlığı durumlarında ilgili banka ve kart sahibi durum hakkında bilgilendirilmektedir. İnternet üzerinden yapılan ödemelerde ödeme yapılan sitenin adres ve telefon bilgilerinin doğruluğundan emin olunmalı, gerekirse sitedeki müşteri hizmetleri numarası aranarak doğrulama yapılmalıdır.

https://tahsilat.gurseskurumsal.com.tr/

İş bu sözleşmeden doğabilecek tüm uyuşmazlıkların giderilmesinde İstanbul merkez mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.
Satışımız Toptan Olup BDDK 17.12.2020 tarih ve 9322 Sayılı Kararına Uygun Hareket Edilmektedir.

 

 

Dikkat!

Eski versiyon bir Chrome kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir Firefox kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir IE kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir Opera kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir Safari kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm